ZEBRA 1PCS RIBBON 3200-G 110MMX74M WAX/RESIN C127MM (12/BOX) BLACK
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA 1PCS RIBBON 3200-G 110MMX74M WAX/RESIN C127MM (12/BOX) BLACK
Related
|
Beskrivning
Specifikationer
Zebra 3200 Wax/Resin. Bandlängd: 74 m, Bandbredd: 11 cm, Antal per låda: 12 styck
| Bandlängd | 74 m |
| Bandbredd | 11 cm |
| Antal per låda | 12 styck |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Vax |
| Kärndiameter | 1,27 cm |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Brand kompatibilitet | Zebra |
| Certifiering | UL/cUL |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.