ZEBRA 1PCS Z-PERF 1000T 102X152MM 475 LBL/ROLL C25MM (12/BOX)
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA 1PCS Z-PERF 1000T 102X152MM 475 LBL/ROLL C25MM (12/BOX)
Related
|
Beskrivning
Specifikationer
Zebra Z-Perform 1000T. Produktens färg: Vit, Typ av etikett: Självhäftande skrivaretikett, Modell: Stansad etikett. Innehåller inte: Bisfenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 15,2 cm, Maximal rulldiameter: 12,7 cm. Etiketter per förpackning: 5700 styck, Etiketter per rulle: 475 styck
| Produktens färg | Vit |
| Typ av etikett | Självhäftande skrivaretikett |
| Modell | Stansad etikett |
| Format | Rulle |
| Material | papper |
| Utskriftsteknologi | Termal transfer |
| Typ av lim | Permanent |
| Yta | Matt |
| Form | Rektangel |
| Brand kompatibilitet | Zebra |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA), Latex |
| Etikettbredd | 10,2 cm |
| Etiketthöjd | 15,2 cm |
| Maximal rulldiameter | 12,7 cm |
| Kärndiameter | 2,54 cm |
| Etiketter per förpackning | 5700 styck |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Etiketter per rulle | 475 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.