ZEBRA 1PCS Z-SLCT 2000D 102X102MM 700 LBL/ROLL C25MM (12/BOX)
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA 1PCS Z-SLCT 2000D 102X102MM 700 LBL/ROLL C25MM (12/BOX)
Related
|
Beskrivning
Specifikationer
Relaterade produkter
Zebra Z-Select 2000D. Produktens färg: Vit, Typ av etikett: Självhäftande skrivaretikett, Modell: Stansad etikett. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 10,2 cm, Maximal rulldiameter: 12,7 cm. Etiketter per förpackning: 8400 styck, Etiketter per rulle: 700 styck
| Produktens färg | Vit |
| Typ av etikett | Självhäftande skrivaretikett |
| Modell | Stansad etikett |
| Format | Rulle |
| Material | papper |
| Utskriftsteknologi | direkt termal |
| Självhäftande material | Gummi |
| Typ av lim | Permanent |
| Yta | Matt |
| Form | Torg |
| Fettbeständig | Ja |
| Brand kompatibilitet | Zebra |
| Temperatur vid drift | -40 - 50 ° C |
| Certifiering | EC, EU, FDA |
| Etikettbredd | 10,2 cm |
| Etiketthöjd | 10,2 cm |
| Maximal rulldiameter | 12,7 cm |
| Kärndiameter | 2,54 cm |
| Etiketter per förpackning | 8400 styck |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Etiketter per rulle | 700 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
Streckkodsutrustning / Streckkod Läsare / Show all POS-products
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.