ZEBRA Direct Thermal Printer ZD421, 203 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA Direct Thermal Printer ZD421, 203 dpi, USB, USB Host, Ethernet, BTLE5, EU and UK Cords, Swiss Font, EZPL
Related
Artikelnr:
ZD4A042-D0EE00EZ
|
Beskrivning
Specifikationer
Relaterade produkter
Zebra ZD421. Utskriftsteknologi: direkt termal, Maximal upplösning: 203 x 203 DPI, Skrivhastighet: 152 mm/sek. Anslutningsteknologi: Kabel & Trådlös, Nätverksansluten (Ethernet), Bluetooth, Bluetooth-version: 5.0, USB-port. Produktens färg: Grå
| Utskriftsteknologi | direkt termal |
| Maximal upplösning | 203 x 203 DPI |
| Antal utskrivbara punkter | 8 punkt |
| Skrivhastighet | 152 mm/sek |
| Max utskriftsupplösning, bredd | 10,4 cm |
| Maximal kabellängd | 0,991 m |
| Maximal rulldiameter | 12,7 cm |
| Media-tjocklek | 0.08 - 0.19 mm |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 1 |
| Språk för sidbeskrivning | EPL2, XML, ZBI, ZPL II |
| Internminne | 256 MB |
| Flashminne | 512 MB |
| Produktens färg | Grå |
| Inbyggd display | Ja |
| Displaytyp | LCD |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50-60 hz |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95% |
| Temperatur vid drift | 4,4 - 41 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Bredd | 177,5 mm |
| Djup | 220,8 mm |
| Höjd | 150,7 mm |
| Vikt | 1,35 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84433210 |
Blandad / Kontor, hem & skola / Office Machines / Label printers
Datorer & Tillbehör / PC Komponenter / Reservdelar
Streckkodsutrustning / Streckkod Läsare / Show all POS-products
Förväntad i lager
2026-05-19
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.