ZEBRA DS2278, BT, 2D, USB Kit Black
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA DS2278, BT, 2D, USB Kit Black
Related
Artikelnr:
DS2278-SR7UMC00AZW
|
Beskrivning
Specifikationer
Relaterade produkter
Zebra DS2278. Modell: Handhållen steckkodsläsare, Skanningstyp: 1D/2D, Bildsensortyp: LED. Anslutningsteknologi: Kabel & Trådlös, Standardgränssnitt: Bluetooth, USB. Produktens färg: Svart, Internationellt skydd (IP) kod: IP42. Strömkälla av typen: Batteri, DC, Batteriteknik: Litium-Ion (Li-Ion), Batterikapacitet: 2400 mAh. Vikt: 214 g, Bredd: 66 mm, Djup: 90 mm
| Modell | Handhållen steckkodsläsare |
| Skanningstyp | 1D/2D |
| Bildsensortyp | LED |
| 1D -streckkoder (linjära) som stöds | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, EAN-13, Interleaved 2 of 5, Plessey, U.P.C. |
| 2D-streckkoder (matriser och staplade) som stöds | Aztec Code, Sammansatta koder, Data Matrix, Han Xin, MaxiCode, Micro QR Code, PDF417, QR Code, TLC-39 |
| Optisk sensor, upplösning (B x H) | 640 x 480 pixlar |
| Våglängd | 645 nm |
| Luta läsvinkel | -65 - 65° |
| Pitch läsvinkel | -65 - 65° |
| Rörelsetolerans (cm/s) | 13 |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Standardgränssnitt | Bluetooth, USB |
| USB-version | 2.0 |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP42 |
| LED-indikatorer | Ja |
| Inbyggd display | Nej |
| Strömkälla av typen | Batteri, DC |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Antal batterier | 1 |
| Batterikapacitet | 2400 mAh |
| Batteriets livslängd | 84 h |
| Spänning | 4.5 - 5.5 V |
| Bredd | 66 mm |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Vikt | 214 g |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |
Streckkodsutrustning / Streckkod Läsare / Show all POS-products
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.