ZEBRA DS3678-SR RUGGED GREEN STANDARD CRADLE USB (NO LINE CORD) KIT: DS3678-SR0F003VZWW SCANNER, CBA-U42-S07PAR SHIELDED USB CABLE (SUPPORTS 12V P/S), STB3678-C100F3WW CRADLE, PWRS-14000-148R POWER SUPPLY
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA DS3678-SR RUGGED GREEN STANDARD CRADLE USB (NO LINE CORD) KIT: DS3678-SR0F003VZWW SCANNER, CBA-U42-S07PAR SHIELDED USB CABLE (SUPPORTS 12V P/S), STB3678-C100F3WW CRADLE, PWRS-14000-148R POWER SUPPLY
Related
Artikelnr:
DS3678-SR3U42A0SFW
|
Beskrivning
Specifikationer
Zebra DS3678-SR. Modell: Handhållen steckkodsläsare, Skanningstyp: 1D/2D, Bildsensortyp: LED. Anslutningsteknologi: Kabel & Trådlös, Standardgränssnitt: RS-232, USB, KBW-kabel, Täckning, trådlös router: 100 m. Produktens färg: Svart, Grön, Internationellt skydd (IP) kod: IP67, Skyddsfunktioner: Dammresistent, Stöttålig, Vattentålig. Strömkälla av typen: Batteri, Batteriteknik: Litium-Ion (Li-Ion), Batterikapacitet: 3100 mAh. Vikt: 407 g, Bredd: 142 mm, Djup: 76 mm
| Modell | Handhållen steckkodsläsare |
| Skanningstyp | 1D/2D |
| Bildsensortyp | LED |
| 1D -streckkoder (linjära) som stöds | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1-128 (UCC/EAN-128), MSI, Plessey, U.P.C. |
| 2D-streckkoder (matriser och staplade) som stöds | Aztec Code, Sammansatta koder, Data Matrix, Han Xin, MaxiCode, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, QR Code, TLC-39 |
| Våglängd | 610 nm |
| Luta läsvinkel | -65 - 65° |
| Pitch läsvinkel | -65 - 65° |
| Yaw läsvinkel | -45 - 45° |
| Upplösning optisk sensor | 1280 pixlar |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Standardgränssnitt | RS-232, USB, KBW-kabel |
| Täckning, trådlös router | 100 m |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Produktens färg | Svart, Grön |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP67 |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Stöttålig, Vattentålig |
| LED-indikatorer | Ja |
| Programmeringsfunktion | Ja |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 3100 mAh |
| Antalet läser per laddning | 100000 |
| Bredd | 142 mm |
| Djup | 76 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Vikt | 407 g |
| Temperatur vid drift | -20 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.