ZEBRA LI3678-ER RUGGED FIPS STANDARD CRADLE USB (NO LINE CORD) KIT: LI3678-ER2F003VZWW SCANNER, CBA-U42-S07PAR SHIELDED USB CABLE, STB3678-C100F3WW CRADLE, PWR-BGA12V50W0WW P/S, CBL-DC-451A1-01 DC CORD, A/C
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA LI3678-ER RUGGED FIPS STANDARD CRADLE USB (NO LINE CORD) KIT: LI3678-ER2F003VZWW SCANNER, CBA-U42-S07PAR SHIELDED USB CABLE, STB3678-C100F3WW CRADLE, PWR-BGA12V50W0WW P/S, CBL-DC-451A1-01 DC CORD, A/C
Related
Artikelnr:
LI3678-ER3U42A0S1W
|
Beskrivning
Specifikationer
Relaterade produkter
Zebra LI3678-ER. Modell: Handhållen steckkodsläsare, Skanningstyp: 1D, 1D -streckkoder (linjära) som stöds: Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Omnidirectional, MSI. Anslutningsteknologi: Kabel & Trådlös, Standardgränssnitt: KBW-kabel, RS-232, USB, Faktisk dataöverföringshastighet: 3 Mbit/s. Produktens färg: Svart, Grön, Internationellt skydd (IP) kod: IP65, IP67, Skyddsfunktioner: Dammresistent, Vattentålig. Strömkälla av typen: USB, Batterikapacitet: 3100 mAh. Vikt: 327 g, Bredd: 76 mm, Djup: 132 mm
| Modell | Handhållen steckkodsläsare |
| Skanningstyp | 1D |
| 1D -streckkoder (linjära) som stöds | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Omnidirectional, MSI |
| Arbetsavstånd | 17,1 m |
| Ljusnivåer (direkt solljus) | 0 - 107639 lx |
| Våglängd | 655 nm |
| Pitch läsvinkel | -65 - 65° |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Standardgränssnitt | KBW-kabel, RS-232, USB |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 3 Mbit/s |
| Täckning, trådlös router | 100 m |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Produktens färg | Svart, Grön |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP65, IP67 |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Vattentålig |
| LED-indikatorer | Ja |
| Alarm | Ja |
| Programmeringsfunktion | Ja |
| Strömkälla av typen | USB |
| Batterikapacitet | 3100 mAh |
| Bredd | 76 mm |
| Djup | 132 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Vikt | 327 g |
| Temperatur vid drift | -20 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |
Streckkodsutrustning / Streckkod Läsare / Show all POS-products
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.