ZEBRA LI3678: RUGGED, LINEAR IMAGER, EXTENDED RANGE, CORDLESS, FIPS, INDUSTRIAL GREEN, VIBRATION
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA LI3678: RUGGED, LINEAR IMAGER, EXTENDED RANGE, CORDLESS, FIPS, INDUSTRIAL GREEN, VIBRATION
Related
Artikelnr:
LI3678-ER2F003VZWW
|
Beskrivning
Specifikationer
Zebra LI3678-ER. Modell: Handhållen steckkodsläsare, Skanningstyp: 1D, 1D -streckkoder (linjära) som stöds: Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Omnidirectional,.... Anslutningsteknologi: Kabel & Trådlös, Standardgränssnitt: RS-232, USB, KBW-kabel, Faktisk dataöverföringshastighet: 3 Mbit/s. Produktens färg: Svart, Grön, Internationellt skydd (IP) kod: IP67, Skyddsfunktioner: Dammresistent, Vattentålig. Strömkälla av typen: Batteri, Batteriteknik: Litium-Ion (Li-Ion), Batterikapacitet: 3100 mAh. Vikt: 424 g, Bredd: 77 mm, Djup: 142 mm
| Modell | Handhållen steckkodsläsare |
| Skanningstyp | 1D |
| 1D -streckkoder (linjära) som stöds | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Omnidirectional, MSI, Plessey, U.P.C. |
| 2D-streckkoder (matriser och staplade) som stöds | Stöds inte |
| Arbetsavstånd | 17,1 m |
| Ljusnivåer (direkt solljus) | 0 - 107639 lx |
| Våglängd | 660 nm |
| Pitch läsvinkel | -65 - 65° |
| Upplösning optisk sensor | 2496 pixlar |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Standardgränssnitt | RS-232, USB, KBW-kabel |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 3 Mbit/s |
| Täckning, trådlös router | 100 m |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Produktens färg | Svart, Grön |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP67 |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Vattentålig |
| LED-indikatorer | Ja |
| Programmeringsfunktion | Ja |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Antal batterier | 1 |
| Batterikapacitet | 3100 mAh |
| Antalet läser per laddning | 100000 |
| Bredd | 77 mm |
| Djup | 142 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Vikt | 424 g |
| Temperatur vid drift | -20 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.