ZEBRA Ls2208 1D Laser Scanner White Decoded Class Ii
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA Ls2208 1D Laser Scanner White Decoded Class Ii
Related
Artikelnr:
LS2208-SR20001R
|
Beskrivning
Specifikationer
Relaterade produkter
Motorola LS2208. Bildsensortyp: laser, Luta läsvinkel: -30 - 30°, Pitch läsvinkel: -65 - 65°. Standardgränssnitt: RS-485, USB, KBW-kabel, RS-232. Produktens färg: Vit. Spänning: 5 V, Strömförbrukning: 130 mA. Vikt: 146 g
| Bildsensortyp | laser |
| Luta läsvinkel | -30 - 30° |
| Pitch läsvinkel | -65 - 65° |
| Yaw läsvinkel | -60 - 60° |
| Avkodningsstandard | UPC/EAN
UPC/EAN + Supplementals
UCC/EAN 128
Code 39
Code 39 Full ASCII
Code 39 TriOptic
Code 128
Code 128 Full ASCII
Codabar
Interleaved 2/5
Discrete 2/5
Code 93
MSI
Code 11
IATA
GS1 DataBar
Chinese 2/5 |
| Skanningshastighet | 100 sek/sida |
| Standardgränssnitt | RS-485, USB, KBW-kabel, RS-232 |
| Produktens färg | Vit |
| Spänning | 5 V |
| Strömförbrukning | 130 mA |
| Vikt | 146 g |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |
| Produktstorlek (BxDxH) | 63 x 84 x 152 mm |
| Säkerhet | UL 60950-1, C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1 |
| Ljuskälla | 650nm |
| Elektromagnetisk emission | FCC Part 15 Class B, ICES 003 Class B |
Streckkodsutrustning / Streckkod Läsare / Show all POS-products
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.