ZEBRA Z-SLCT 2000T 102X38MM 1790 LBL/ROLL C-25MM BOX OF 12 SUPL
För att se våra priser måste du vara registrerad som kund. Är du redan registrerad som kund ska du logga in.
|
|
ZEBRA Z-SLCT 2000T 102X38MM 1790 LBL/ROLL C-25MM BOX OF 12 SUPL
Related
|
Beskrivning
Specifikationer
Zebra Z-Select 2000T. Produktens färg: Vit, Typ av etikett: Självhäftande skrivaretikett, Modell: Stansad etikett. Innehåller inte: Bisfenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 3,8 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Etiketter per förpackning: 21480 styck, Etiketter per rulle: 1790 styck
| Produktens färg | Vit |
| Typ av etikett | Självhäftande skrivaretikett |
| Modell | Stansad etikett |
| Format | Rulle |
| Material | papper |
| Utskriftsteknologi | Termal transfer |
| Typ av lim | Permanent |
| Form | Rektangel |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA), Latex |
| Etikettbredd | 10,2 cm |
| Etiketthöjd | 3,8 cm |
| Kärndiameter | 2,54 cm |
| Etiketter per förpackning | 21480 styck |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Etiketter per rulle | 1790 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.